Peeling kawitacyjny

Złuszczanie skóry to już obowiązek każdej z nas.Usunięcie martwych komórek naskórka sprawia, że koloryt skóry wyrównuje się a cera staje się promienna i wygładzona. Zabiegi z użyciem peelingów chemicznych (kwasów), mikrodermabrazji czy peelingu kawitacyjnego zapewnią prawidłową pracę i kształtowanie się nowych komórek a składniki aktywne lepiej wnikają w głąb skóry. Peelingi stosowane są  w zabiegach Anti Age jak również przy problemach naczyniowych, trądzikowych czy przebarwieniach. Każdy zabieg dobierany jest indywidualnie do rodzaju skóry.

Ultradźwięki stanowią coraz popularniejszą metodę oczyszczania skóry zwaną peelingiem kawitacyjnym. Fala ultradźwiękowa rozchodząc się w środowisku wodnym, tworząc pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym powietrzem, które na skutek różnicy ciśnień powiększają się i  gwałtownie pękają. Prowadzi to do bardzo dokładnego i  zupełnie bezbolesnego oczyszczenia skóry z  zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn, oraz wydzieliny gruczołów łojowych. Metoda ta nie wymaga rozgrzewania dlatego można ją bezpiecznie wykorzystywać w  pielęgnacji skór naczyniowych i  wrażliwych.

Peeling doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych znacznie podnosząc absorpcję aplikowanych kosmetyków.

CENNIK

  • Twarz 250 zl

  • Twarz + szyja + dekolt 350 zl

  • Twarz + peeling kwasowy 300 zl

  • Twarz + szyja + dekolt + peeling 400 zl


Umów Się Na Zabieg​